%100 Güvenli Alışveriş

YOKMU Dükkanlarından güvenle 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Verdiğiniz tüm siparişlerde YOKMU.com ekibi olarak size en hızlı ürün teslimini gerçekleştirmek üzerine kurulu bir sistemle çalışmaktayız.

Verdiğiniz tüm siparişler Dükkan sahipleri tarafından kargoya verilmektedir.

Siparişinizin gönderimi ve teslim olma süreci ile ilgili olarak ürünün sayfasında yer alan “SATICIYA SOR” bölümünden Dükkan sahibi ile iletişim kurarak gerekli tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bu konuda Dükkan sahibine ulaşamamanız durumunda 0850 840 54 00 numarali Çagri Merkezimi arayarak veya YOKMU İletişim Sayfası mesaj göndererek bize belirtmeniz gerekmektedir.

Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuz hakkında detaylı bilgiler içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz.

YOKMU web sitesine üye olurken ya da üye olmadan alışverişiniz sırasında sipariş verirken dolduracağınız formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine lütfen dikkat ediniz. Siparişiniz, belirtmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir karışıklık ya da sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanızı önemle rica ederiz.

Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorun ya da değişiklik ile ilgili adımlarda önce Dükkan sahibi ile iletişim kurmanızı öneririz. Bu durumda süreci en hızlı şekilde çözmek için Dükkan sahibi sizi yönlendirecektir.

Quick Navigation
×
×

Sepet